Hakkımızda

  Türkiye’de ve dünyada en güvenli tesettür giyim mercii olmayı hedefleyen Libudi, siz değerli müşterilerine daima en yenilikçi tasarımlar sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörel çalışmalarını en ince detayları ile araştırarak gerek e-ticaret uygulamaları, gerek ödeme ve kargolama yöntemleri ve gerekse ürün tasarımcılarının siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve güvenliğine en üst seviyede önem vererek gerekli Ar-Ge çalışmalarını tamamlamış, bu neticede kalite ve güvence sistemlerini kurmuş ve  müşterilerine hizmete hazır hale gelmiştir.

    Libudi, kurumsal mağazacılık anlayışının temeli olan satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinde üst seviye performans sergileyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı yegane hedefi olarak belirlemiş ve bu hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Libudi, kendinizi daima güvende hissetmenizi sağlamak adına bütün satış temsilcilerini kadın olarak seçmiştir. Sizlere hizmete hazır Libudi ünvanını layığı ile taşıyacak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile karşılamak için özveri ile çalışacaktır.

Libudi kişisel verilerinizi herhangi bir kurum veya kuruluşla kesinlikle paylaşmaz.  İnternet alışverişlerinizin güvenliği için gerekli SSL sertifikaları ve 3D secure güvenlik pimi entegreleri ile kredi kartı veya banka havalesi ile yapacağınız ödemeler güven altına alınmıştır. libudi.com’da yapmış olduğunuz alışverişlerinizi kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme yöntemlerini kullanarak dilerseniz taksitli dilerseniz tek çekim olarak yapabilirsiniz.